Portfolio

Podívejte se sami

Chci, aby můj design byl prémiový a nadčasový. Dávám si záležet, aby bylo o Vaši značku dobře postaráno a prosadili jste se na trhu.

Rud’s Pizza

Brand Rud’s Pizza se tvořil úplně od nuly. Vytvořil jsem logo, návrh interiéru, barvy, veškerou stylovou komunikaci se zákazníky a webové stránky. Základy Brandu jsem postavil na odlišnosti od ostatních pizzerií. Vyhnul jsem se italským barvám a klasický vzhled jsem nakombinoval s moderním.

Freestyle Tattoo

Plzeňský tetovací salón Freestyle má dlouholetou tradici. Jelikož poslední změna loga proběhla kolem roku 2000, tak byl nejvyšší čas obléct brand do nového kabátu. V návaznosti na spolupráci s novým tatérem byl celý salón předělán do indického stylu a toto reflektuje i logo. Vytvořil jsem spojení pohledu majitele a tatéra ke spokojenosti obou.

Dopravní a záchranná služba

Moje práce pro Dopravní a záchranou službu obsahuje vždy pestrou paletu prvků, materiálu a produktů pro speciální účely, jako například informativní vizitky na testování Covid-19. Tvorba webu byla také výzva, protože na rozdíl od běžných webů je kladen důraz na profesionální prezentaci sboru, ale také na předání kritických informací. 

Petr Kulin

Požadavek o podnikatele Petra Kulina zněl jasně „Chci logo, které bude v mé rodině po generace a bude ho moci používat i můj syn nebo vnuk.“ Vytvořil jsem proto logo, které může být jako rodinný erb, ale i moderní vizitka. Web byl zaměřen na propojování lidí a sdílení informací. Vše samozřejmě v elegantním kabátu s důrazem na kořeny.

e-print

Trdlokafe

Xiaomi

f-mobil

Marketingová Plzeň

Chcete vlastní originální brand?