Portfolio

Podívejte se sami

Chci, aby můj design byl prémiový a nadčasový. Dávám si záležet, aby bylo o Vaši značku dobře postaráno a prosadili jste se na trhu.

Rud’s Pizza

Brand Rud’s Pizza se tvořil úplně od nuly. Vytvořil jsem logo, návrh interiéru, barvy, veškerou stylovou komunikaci se zákazníky a webové stránky. Základy Brandu jsem postavil na odlišnosti od ostatních pizzerií. Vyhnul jsem se italským barvám a klasický vzhled jsem nakombinoval s moderním.

Freestyle Tattoo

Plzeňský tetovací salón Freestyle má dlouholetou tradici. Jelikož poslední změna loga proběhla kolem roku 2000, byl nejvyšší čas obléct brand do nového kabátu. V návaznosti na spolupráci s novým tatérem byl celý salón předělán do indického stylu a toto reflektuje i logo. Vytvořil jsem spojení pohledu majitele a tatéra ke spokojenosti obou.

Dopravní a záchranná služba

Moje práce pro Dopravní a záchranou službu obsahuje vždy pestrou paletu prvků, materiálu a produktů pro speciální účely jako například informativní vizitky na testování Covid-19. Tvorba webu byla také výzva, protože na rozdíl od běžných webů je kladen důraz na profesionální prezentaci sboru, ale také na předání kritických informací. 

Petr Kulin

Požadavek od podnikatele Petra Kulina zněl jasně „Chci logo, které bude v mé rodině po generace a bude ho moci používat i můj syn nebo vnuk.“ Vytvořil jsem proto logo, které může být jako rodinný erb, ale i moderní vizitka. Web byl zaměřen na propojování lidí a sdílení informací. Vše samozřejmě v elegantním kabátu s důrazem na kořeny.

e-print

Trdlokafe

Xiaomi

f-mobil

Marketingová Plzeň

Chcete vlastní originální brand?